Optikus, látszerész állás, munka

Keressük szenior optikus, látszerész kollégánkat.

Az eOptika.hu a jövő optikája, a jelenben. Mi a mában működünk úgy, ahogy szerintünk nemsokára az úttörő látszerészek, 20 év múlva valamennyi optika működni fog. Vevőinknek a jó látás élményét tesszük könnyen elérhetővé széles választékkal, rendkívüli árakkal, kényelmes bolti és otthoni vásárlási lehetőséggel és szakmai tanácsokkal, teljeskörű szolgáltatásokkal.

Munkatársaink számára az a munkahely kívánunk lenni, ahol szakmailag is rendkívül sikeresek tudnak lenni és közben nagyon jól is érzik magukat. Ehhez kiváló embereket és kiváló szakembereket keresünk. Gyors növekedésünk miatt most új kollégát keresünk a budapesti Nyugati Pályaudvar mellett található optikai üzletünkbe (Budapest, Teréz krt 50).

Szenior látszerész

 A munkavégzés helye: eOptika márkabolt (1066 Budapest, Teréz krt 50)

A feladatok:

    • Bolti vevők fogadása, igények felmérése, tájékoztatás, lehetőségek felvázolása
    • Rendelések felvétele, optikai cikkek értékesítése (szemüveg, napszemüveg, kontaktlencse);
    • Vizsgálati foglalások, vizsgálatok után ügyfél kiszolgálása;
    • Vény értelmezése, lencseválasztás és rendelés;
    • Keretválasztás, a kiválasztott szemüvegkeret archoz igazítása;
      • Elkészült szemüvegek ellenőrzése és kiadása;
      • Fogyasztói kérdések megválaszolása, esetleges garanciális ügyek intézése;
      • Internetes rendelésekkel kapcsolatos feladatok;
      • Pénztárgép kezelése, számlázás és fizetés kezelése;
      • Becsiszolás, szemüveg készítése;
      • Készlet-kezelés, termékek átvétele;
      • Besegítés a bolti értékesítés és üzemeltetés folyamataiba;
      • Javítási lehetőségek azonosítása a saját munkakörünkön belül is.

    Amit nyújtunk:

      • Kiemelkedő fizetés (2024-ban 607,000 forint bruttó alapfizetés - teljesen bejelentve);
      • Teljesítménytől függő jutalom (mozgóbér átlaga az elmúlt 6 hónapban az alapbér 10-15%);
      • Munkahely Budapest belvárosában, az Oktogon és a Nyugati között, jó tömegközlekedéssel;
      • Hétköznapi munkarend (9-19 közötti beosztás), szabad hétvégék;
      • Fiatal, családias, barátságos légkör;
      • Biztos, jövőbiztos munkahely, a folyamatos fejlődés lehetőségével;
      • Szakmai szabadság, hogy mindig a vevőnek legjobb megoldást ajánlhasd;
      • Modern eszközökkel, jó munkakörnyezetben való munkavégzés;
      • Pörgés, folyamatosan megújuló környezet és folyamatos fejlődés;

    A keresett jelölt jellemzői:

      • Legalább 5 éves látszerész szakmai tapasztalat ("szenior szint"). Optikus végzettség. Jelenleg is optikus munkakörben dolgozol.
      • Kiemelkedő szemüveg-értékesítési képességek és bizonyított kiemelkedő teljesítmény;
      • Szemüvegek becsiszolásában tapasztalat;
      • A szemüvegek értékesítéséhez kapcsolódó teljeskörű szakmai ismeretek;
      • Eladáshoz tökéletes, aktív angol nyelvtudás;
      • A számítógép kiemelkedő, készségszintű használata, egészséges technológia-függőség, könnyen tanulod a számítógépes szoftverek használatát;
      • Az eOptikásokra jellemző kompetenciák és személyiségjegyek;
      • Kedves, empatikus, a vevők és a kollégák által szeretethető személyiség;
      • Rátermett, jó problémamegoldó;
      • Jó fej és beleillik csapatunkba;
      • Nagyon bírja a folyamatos pörgést, hasonló környezetben szerzett munkatapasztalat (pl. nagy optikai lánc, pláza);
      • Folyamatosan kiváló akar lenni és keresi a legjobb megoldásokat a saját munkájában is.

    Nagy előny:

      • Komolyabb számítógépes, technológia-felhasználói ismeretek;
      • Tapasztalat új folyamatok kitalálásban, megszervezésében, folyamat-javításokban;

    Ha felkeltette érdeklődésedet állásajánlatunk, akkor kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod a munka@eoptika.hu mail címünkre,és legyen a levél tárgya a "Jövök optikusként dolgozni! :)" jelmondat. Várunk!

    Megköszönjük, ha továbbítod álláshirdetésünket olyannak is, akinek izgalmas lehet állásajánlatunk. Erre van ajánlási rendszerünk is, amivel mindenki jól jár. Kérjük, szintén jelentkezz, ha most még nem aktuális a váltás, de felismered magad a jellemzők alapján és későbbi optikai lehetőségekről szeretnél egyeztetni. Noha most csak Budapest jön számításba, vidékiek jelentkezését is várjuk megfelelő optikai lehetőségekkel kapcsolatban.

    Baráti üdvözlettel,

    Valner Szabolcs és az eOptika Kft csapata

    Budapest eOptika Kft Zrt Kft Zrt